Списък допуснати и недопуснати кандидати до субеседване ЦУРДР
Във връзка с изпълнение на проект „Услуги за ранно детско развитие в община Кюстендил”, процедура за директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG05М90Р001-2.004 „Услуги за ранно детско развитие”, приоритетна ос: „Намаляване на бедността и насърчаване на социалното включване” по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси” 2014 -2020 г. и утвърдена от Кмета на Община Кюстендил „Процедура за подбор на персонал”
І. ДОПУСНАТИ КАНДИДАТИ ДО СЪБЕСЕДВАНЕ
№ |
ДОПУСНАТИ КАНДИДАТИ
|
ДЛЪЖНОСТ |
МОТИВИ/ ДОПЪЛНИТЕЛНИ УМЕНИЯ |
1. |
Михаела Димитрова Цветкова |
Управител Социален работник |
Отговаря на изискванията |
2. |
Кристин Силвиева Донкова |
Управител |
Отговаря на изискванията |
3. |
Венелина Николова Граховска |
Социален работник |
Отговаря на изискванията |
4. |
Милена Николова Янкова |
Социален работник |
Отговаря на изискванията |
5. |
Диана Димитрова Веселинова |
Социален работник Медиатор ,отговорник спомагателни дейности/Хигиенист |
Отговаря на изискванията |
6. |
Павлин Христов Диков |
Социален работник |
Отговаря на изискванията |
7. |
Оля Петрова Тодорова |
Социален работник |
Отговаря на изискванията |
8. |
Цветелина Маринова Първанова |
Социален работник |
Отговаря на изискванията |
9. |
Камелия Тончева Механджийска |
Социален работник |
Отговаря на изискванията |
10. |
Капка Емилова Владимирова |
Социален работник |
Отговаря на изискванията |
11. |
Светлана Анатолиевна Коняшина |
Акушерка/Медицинска сестра Медиатор , отговорник спомагателни дейности/Хигиенист |
Отговаря на изискванията |
12. |
Малинка Станимирова Димитрова |
Акушерка/Медицинска сестра
|
Отговаря на изискванията |
13. |
Светла Райчова Георгиева |
Педиатър |
Отговаря на изискванията |
14. |
Ивета Ивова Димитрова |
Специален педагог Логопед |
Отговаря на изискванията |
15. |
Яна Златомирова Иванова |
Логопед |
Отговаря на изискванията |
16. |
Ася Георгиева Чаушева
|
Рехабилитатор/Кинезитерапевт |
Отговаря на изискванията |
17. |
Слави Методиев Давидков |
Рехабилитатор/Кинезитерапевт
|
Отговаря на изискванията |
18. |
Здравчо Бойков Шивачев |
Психолог |
Отговаря на изискванията |
19. |
Жулиета Кирилова Касабова |
Психолог |
Отговаря на изискванията |
20. |
Виолета Славчова Михалкова |
Медиатор ,отговорник спомагателни дейности/Хигиенист |
Отговаря на изискванията |
21. |
Антоанета Георгиева Михалкова |
Медиатор ,отговорник спомагателни дейности/Хигиенист |
Отговаря на изискванията |
22. |
Елена Страхилова Павлова- Парлапанска |
Медиатор ,отговорник спомагателни дейности/Хигиенист |
Отговаря на изискванията |
23. |
Нели Евгениева Христова |
Медиатор ,отговорник спомагателни дейности/Хигиенист |
Отговаря на изискванията |
24. |
Иво Райчов Паунов
|
Шофьор
|
Отговаря на изискванията |
ІІ. НЕДОПУСНАТИ КАНДИДАТИ ДО СЪБЕСЕДВАНЕ
№ |
НЕДОПУСНАТИ КАНДИДАТИ |
ДЛЪЖНОСТ |
МОТИВИ |
1. |
Светлана Анатолиевна Коняшина |
Социален работник |
Не е представено копие на документ/и за завършено образование, съгласно изискванията |