График за събеседване на допуснати кандидати
По проект „Създаване на „Център за социална рехабилитация и интеграция за лица с психични разстройства и лица с интелектуални затруднения” в Община Кюстендил“, финансиран с Договор № BG05M9OP001-2.062-0008-C02 по процедура чрез директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG05M9OP001-2.062 „Социално включване на лицата с психични разстройства и с интелектуални затруднения“, по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси” 2014-2020 г.
№ |
ДАТА |
КАНДИДАТ
|
ЧАС |
23.06.2022 ГОД. (ЧЕТВЪРТЪК)
|
|||
1. |
23.06.2022 |
Рената Генчова Христова |
09.30 ч. |
2. |
23.06.2022 |
Невина Михалова Данчева |
09.40 ч. |
3. |
23.06.2022 |
Стефан Иванов Ангелов |
09.50 ч. |
4. |
23.06.2022 |
Юлиян Янчев Костадинов |
10.00ч. |
5. |
23.06.2022 |
Владислав Владимиров Тасков |
10.10 ч. |
6. |
23.06.2022 |
Катрин Валентинова Стойнева |
10.20 ч. |
7. |
23.06.2022 |
Николета Антонова Иванова |
10.30 ч. |
8. |
23.06.2022 |
Веска Огнянова Златкова |
10.40 ч. |
9. |
23.06.2022 |
Красимир Благоев Илиев |
10.50 ч. |
10. |
23.06.2022 |
Валери Кирилов Костадинов |
11.00 ч. |
11. |
23.06.2022 |
Величка Любенова Шушкова |
11.10 ч. |
12. |
23.06.2022 |
Емилия Спасова Коцева |
11.20 ч. |
13. |
23.06.2022 |
Десислава Петрова Василева |
11.30 ч. |
14. |
23.06.2022 |
Илияна Кирилова Любикова |
11.40 ч. |
15. |
23.06.2022 |
Милица Вескова Якимова |
11.50 ч. |
16. |
23.06.2022 |
Валентин Викторов Стоянов |
13.00 ч. |
17. |
23.06.2022 |
Бойко Красимиров Георгиев |
13.10 ч. |
18. |
23.06.2022 |
Снежана Живкова Панова |
13.20ч. |
19. |
23.06.2022 |
Пламен Симеонов Спасов |
13.30 ч. |
20. |
23.06.2022 |
Райка Славева Владимирова |
13.40 ч. |
21. |
23.06.2022 |
Биляна Методиева Иванова |
13.50ч. |
22. |
23.06.2022 |
Даниела Василева Лазова |
14.00 ч. |
23. |
23.06.2022 |
Ивайло Евгениев Пейчев |
14.10 ч. |
24. |
23.06.2022 |
Бисер Стойчев Владимиров |
14.20 ч. |
25. |
23.06.2022 |
Емил Димитров Лучански |
14.30 ч. |
СЪБЕСЕДВАНЕТО ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ В СГРАДАТА НА ОБЩИНА КЮСТЕНДИЛ,
КАБИНЕТ 45