Структурни звена и длъжностни наименования
|
Име, фамилия
|
Декл. чл. 12, т. 1
|
Декл. чл.12, т. 2
|
КМЕТ на Община Кюстендил |
Петър Паунов |
Петър Паунов |
Петър Паунов |
Зам.-кмет "Икономика и финанси" |
Надя Каратова |
Надя Каратова |
Надя Каратова |
Зам.-кмет "Инвестиционна политика" |
Росица Плачкова |
Росица Плачкова |
Росица Плачкова |
Зам.-кмет "Култура, образование, туризъм, младежки дейности и спорт" |
Светослав Василев |
Светослав Василев |
Светослав Василев |
Зам.-кмет "Социални услуги, програми и проекти" |
Радмила Рангелова-Тодорова |
Радмила Рангелова-Тодорова |
Радмила Рангелова-Тодорова |
Кмет на село Слокощица |
Румен Калфин |
Румен Калфин |
Румен Калфин |
Кмет на село Жиленци |
Камен Златков |
Камен Златков |
Камен Златков |
Кмет на село Жабокрът |
Десислава Стоянова |
Десислава Стоянова |
Десислава Стоянова |
Кмет на село Пиперков чифлик |
Стефан Котев |
Стефан Котев |
Стефан Котев |
Кмет на село Ябълково |
Бисер Златков |
Бисер Златков |
Бисер Златков |
Кмет на село Коняво |
Даниела Божилова |
Даниела Божилова |
Даниела Божилова |
Кмет на село Лозно |
Пламен Матуски |
Пламен Матуски |
Пламен Матуски |
Кмет на село Соволяно |
Пламен Илиев |
Пламен Илиев |
Пламен Илиев |
Кмет на село Багренци |
Иван Христов |
Иван Христов |
Иван Христов |
Кмет на село Граница |
Лъчезар Гергов |
Лъчезар Гергов |
Лъчезар Гергов |
Кмет на село Копиловци |
Людмила Пухова |
Людмила Пухова |
Людмила Пухова
|
Кмет на село Шишковци |
Климент Терзийски |
Климент Терзийски |
Климент Терзийски |
Кмет на село Драговищица |
София Плачкова |
София Плачкова |
София Плачкова |
Кмет на село Горна Гращица |
Румен Чучков |
Румен Чучков |
Румен Чучков |
Кмет на село Николичевци |
Спаска Методиева |
Спаска Методиева |
Спаска Методиева |
Кмет на село Богослов |
Румен Веселинов |
Румен Веселинов |
Румен Веселинов |
Кмет на село Раждавица |
Стоян Ръждавички |
Стоян Ръждавички |
Стоян Ръждавички |
Кмет на село Вратца |
Валентин Точев |
Валентин Точев |
Валентин Точев |
Кмет на село Таваличево |
Даниела Точева |
Даниела Точева |
Даниела Точева |
Кмет на село Гърляно |
Венелин Енчев |
Венелин Енчев |
Венелин Енчев |
Кмет на село Скриняно |
Кирил Стоименов |
Кирил Стоименов |
Кирил Стоименов |
Кмет на село Гюешево |
Татяна Георгиева |
Татяна Георгиева |
Татяна Георгиева |
Кмет на село Гирчевци |
Александър Йорданов |
Александър Йорданов |
Александър Йорданов |
Кмет на село Нови чифлик |
Гюла Малчова |
Гюла Малчова |
Гюла Малчова |
Кмет на село Долна Гращица |
Екатерина Николова |
Екатерина Николова |
Екатерина Николова |
Кмет на село Дворище |
Руска Кръстева |
Руска Кръстева |
Руска Кръстева |
Кмет на село Берсин |
Емил Емилов |
Емил Емилов |
Емил Емилов |
Кмет на село Стенско |
Огнян Янев |
Огнян Янев |
Огнян Янев |
Кмет на село Търновлаг |
Благовесна Николова |
Благовесна Николова |
Благовесна Николова |
Кмет на село Радловци |
Цветанка Кьосева |
Цветанка Кьосева |
Цветанка Кьосева |
Кметски наместник с. Блатец, с. Леска, с. Лисец, с. Дождевица |
|
|
|
Кметски наместник с. Бобешино, с. Жеравино, с. Коприва, с. Црешново |
Христина Илиева |
Христина Илиева |
Христина Илиева |
Кметски наместник на с. Буново |
|
|
|
Кметски наместник с. Горановци, с. Полетинци |
Румен Алексов |
Румен Алексов |
Румен Алексов |
Кметски наместник с. Горна Брестница |
|
|
|
Кметски наместник с. Горно Уйно, с. Долно Уйно |
|
|
|
Кметски наместник с. Ломница, с. Гурбановци, с. Ивановци, с. Режинци, с. Чудинци |
Кирил Георгиев |
Кирил Георгиев |
Кирил Георгиев |
Кметски наместник с. Грамаждано |
Йоана Гогова |
|
|
Кметски наместник с. Долно село, с. Ръсово, с. Цървендол |
Лозан Тасков |
|
|
Кметски наместник с. Каменичка Скакавица |
|
|
|
Кметски наместник с. Катрище |
Васил Василиев |
Васил Василиев |
Васил Василиев |
Кметски наместник с. Мазарачево, с. Кършалево |
Красимир Тодоров |
Красимир Тодоров |
Красимир Тодоров |
Кметски наместник с. Лелинци, с. Търсино |
Венета Тодорова |
Венета Тодорова |
Венета Тодорова |
Кметски наместник с. Ново село, с. Савойски, с. Сажденик, с. Цървена ябълка |
|
|
|
Кметски наместник с. Полска Скакавица |
Емил Димитров |
Емил Димитров |
Емил Димитров |
Кметски наместник с. Преколница |
|
|
|
Кметски наместник с. Цървеняно |
Виолета Симеонова |
Виолета Симеонова |
Виолета Симеонова |
Кметски наместник с. Раненци |
Мирослав Малинов |
Мирослав Малинов |
Мирослав Малинов |
Кметски наместник с. Церовица, с. Кутугерци |
|
|
|
Кметски наместник с. Шипочано, с. Гърбино |
Андрей Милев |
Андрей Милев |
Андрей Милев |
Ръководител на звено за вътрешен одит |
Николай Иванов |
Николай Иванов |
Николай Иванов |
Вътрешен одитор |
Десислава Стойкова |
Десислава Стойкова |
Десислава Стойкова |
Стажант одитор |
|
|
|
ФИНАНСОВ КОНТРОЛЬОР |
Борислава Харалампиева |
|
|
СЕКРЕТАР |
|
|
|
Началник отдел "КУС и ЧР" |
Мирослав Миланов |
Мирослав Миланов |
Мирослав Миланов |
Главен експерт "Управление при кризи и ОМП" |
Ивайло Чалъков |
Ивайло Чалъков |
Ивайло Чалъков |
Старши специалист "Деловодител" |
Ренета Йорданова |
Ренета Йорданова |
Ренета Йорданова |
Старши специалист "Деловодител" |
Розалия Чобанова |
Розалия Чобанова |
Розалия Чобанова |
Старши специалист "Деловодител" |
Соня Фотева-Владимирова |
Соня Фотева-Владимирова |
Соня Фотева-Владимирова |
Технически сътрудник "Секретар" |
|
|
|
Главен експерт "Информационно обслужване" |
Лилия Станкова |
Лилия Станкова |
Лилия Станкова |
Главен експерт "Информационно обслужване" |
Мирослава Гаврилова |
Мирослава Гаврилова |
Мирослава Гаврилова |
Главен специалист "Информационно обслужване" |
|
|
|
Главен специалист "Личен състав" |
Христина Христова |
Христина Христова |
Христина Христова |
Старши специалист "Охрана на труда и организатор" |
Десислава Савова |
Десислава Савова |
Десислава Савова |
Главен специалист "Временна трудова заетост" |
Даниела Владимирова |
Даниела Владимирова |
Даниела Владимирова |
Директор на дирекция "ФСДБ" |
Маргарита Апостолова |
Маргарита Апостолова |
Маргарита Апостолова |
Главен експерт - зам. главен счетоводител |
Светла Цолова |
Светла Цолова |
Светла Цолова |
Главен експерт "Бюджет и финанси" |
|
|
|
Старши експерт "Бюджет и финанси" |
|
|
|
Старши счетоводител |
|
|
|
Старши счетоводител |
Мирослава Ранчева |
|
|
Старши счетоводител |
Станислава Борисова |
Станислава Борисова |
Станислава Борисова |
Старши счетоводител |
Иванка Павловa |
Иванка Павловa |
Иванка Павловa |
Старши счетоводител |
Людмила Кашкина |
Людмила Кашкина |
Людмила Кашкина |
Старши счетоводител |
Румяна Райчова |
|
Румяна Райчова |
Старши счетоводител |
Борислава Стоименова |
Борислава Стоименова |
Борислава Стоименова |
Старши счетоводител |
Живка Такова |
Живка Такова |
Живка Такова |
Старши счетоводител-касиер |
Антоанета Пенева |
Антоанета Пенева |
Антоанета Пенева |
Старши счетоводител-касиер |
Ели Димова |
Ели Димова |
Ели Димова |
Началник отдел "АО и ЕСГРАОН" |
Таня Атанасова-Здравкова |
Таня Атанасова-Здравкова |
Таня Атанасова-Здравкова |
Старши специалист "Административно обслужване" |
Ева Начова |
|
|
Старши специалист "Административно обслужване" |
Райна Велинова |
Райна Велинова |
Райна Велинова |
Старши специалист "Гражданска регистрация ЕСГРАОН" |
Силвия Веселинова |
Силвия Веселинова |
Силвия Веселинова |
Старши специалист "Гражданска регистрация ЕСГРАОН" |
Мариета Илиева |
Мариета Илиева |
Мариета Илиева |
Старши специалист "Гражданско състояние" |
Мариета Кашкина-Андонова |
Мариета Кашкина-Андонова |
Мариета Кашкина-Андонова |
Старши специалист "Гражданско състояние" |
Елза Първанова |
|
Елза Първанова |
Старши специалист "Гражданско състояние" |
Ирина Качанска |
|
|
Директор на дирекция "Правни дейности и главен юрисконсулт" |
Албена Паунова |
|
|
Старши юрисконсулт |
|
|
|
Старши юрисконсулт |
|
|
|
Юрисконсулт |
Даниела Кръстева |
|
|
Юрисконсулт |
|
|
|
Началник отдел "Обществени поръчки" |
Десислава Алайкова-Стоева |
Десислава Алайкова-Стоева |
Десислава Алайкова-Стоева |
Главен експерт "Обществени поръчки" |
Ганка Рублева |
Ганка Рублева |
Ганка Рублева |
Юрисконсулт |
Силвия Петрова |
Силвия Петрова |
Силвия Петрова |
Юрисконсулт |
|
|
|
Юрисконсулт |
Ани Шопкина |
|
Ани Шопкина |
Началник сектор "Протокол и връзки с обществеността" |
|
|
|
Главен специалист "Протокол" |
Ангелина Иванчева |
Ангелина Иванчева |
Ангелина Иванчева |
Главен специалист "Връзки с обществеността" |
Зоя Александрова |
Зоя Александрова |
Зоя Александрова |
Главен експерт "Подпом. и осиг. работата на Общ. съвет" |
Аделина Йорданова |
Аделина Йорданова |
Аделина Йорданова |
Началник отдел "Местни приходи" |
Биляна Станимирова |
Биляна Станимирова |
Биляна Станимирова |
Старши "Данъчен инспектор" |
Марияна Стоянова |
Марияна Стоянова |
Марияна Стоянова |
Старши "Данъчен инспектор" |
Соня Христова |
Соня Христова |
Соня Христова |
Старши "Данъчен инспектор" |
Десислава Помпулска |
Десислава Помпулска |
Десислава Помпулска |
Старши "Данъчен инспектор" |
Цветелина Райчева |
Цветелина Райчева |
Цветелина Райчева |
Юрисконсулт |
|
|
|
Старши специалист "Местни приходи" |
Юлия Джонева |
Юлия Джонева |
Юлия Джонева |
Старши специалист "Местни приходи" |
Таня Матуска |
Таня Матуска |
Таня Матуска |
Старши специалист "Местни приходи" |
Магдалена Цветкова |
Магдалена Цветкова |
Магдалена Цветкова |
Старши специалист "Местни приходи" |
|
|
|
Старши специалист "Местни приходи" |
Румяна Кирилова |
Румяна Кирилова |
Румяна Кирилова |
Старши счетоводител |
Красимира Кирилова-Панайотова |
Красимира Кирилова-Панайотова |
Красимира Кирилова-Панайотова |
Старши счетоводител |
Мила Георгиева |
Мила Георгиева |
Мила Георгиева |
Старши счетоводител-касиер приходи |
Маряна Павлова |
Маряна Павлова |
Маряна Павлова |
Старши юрисконсулт |
Мартин Скрипкин |
Мартин Скрипкин |
Мартин Скрипкин |
Старши инспектор "Проверка, ревизии и контрол" |
Емилия Цветкова |
Емилия Цветкова |
Емилия Цветкова |
Старши инспектор "Проверка, ревизии и контрол" |
Людмила Яначкова |
Людмила Яначкова |
Людмила Яначкова |
Старши инспектор "Проверка, ревизии и контрол" |
Станислава Николова
|
|
Станислава Николова |
Директор на Дирекция "Икономически дейности" |
Аделина Йовева |
Аделина Йовева |
Аделина Йовева |
Главен експерт "Разпореждане с общ.собственост" |
Капка Йорданова |
Капка Йорданова |
Капка Йорданова |
Главен експерт "Отдаване под наем на общ. собственост" |
Галя Милушева |
|
Галя Милушева |
Старши специалист "Отчуждаване и продажби" |
Гергана Аначкова |
Гергана Аначкова |
Гергана Аначкова |
Старши специалист "Актуване на общ. собсв. и поддърж. на архива" |
Елвира Цонева |
Елвира Цонева |
Елвира Цонева |
Старши специалист "Отдаване под наем на общ. собственост" |
Ваня Михайлова |
Ваня Михайлова |
Ваня Михайлова |
Главен експерт "Лесничей" |
Анелия Алексова |
Анелия Алексова |
Анелия Алексова |
Старши специалист "Отдаване под наем на общ. собств. общ. друж. и предприятия" |
Кристина Петрова |
Кристина Петрова |
Кристина Петрова |
Старши специалист "Горски надзирател" |
Румен Апостолов |
Румен Апостолов |
Румен Апостолов |
Старши специалист "Горски надзирател" |
Николай Николов |
Николай Николов |
Николай Николов |
Старши специалист "Горски надзирател" |
|
|
|
Старши специалист "Горски надзирател" |
|
|
|
Главен експерт "Земеделие" |
Екатерина Златанова |
Екатерина Златанова |
Екатерина Златанова |
Старши експерт "Стопански дейности" |
|
|
|
Главен специалист "Стопански дейности" |
Теодор Георгиев |
|
Теодор Георгиев |
Главен експерт "Организация на транспорта" |
Георги Борисов |
Георги Борисов |
Георги Борисов |
Главен експерт "Организация на обществения транспорт" |
Даниела Бакалска |
|
|
Юрисконсулт |
Виктория Стамболийска |
Виктория Стамболийска |
Виктория Стамболийска |
Главен архитект |
Стояна Чавдарова |
Стояна Чавдарова |
Стояна Чавдарова |
Началник отдел "Кадастър, регулация и УП" |
Йордан Тасев |
Йордан Тасев |
Йордан Тасев |
Главен експерт "Устройствено планиране" |
Венцеслав Кръстев |
Венцеслав Кръстев |
Венцеслав Кръстев |
Старши експерт "Кадастър и регулация" |
Иво Иванов |
|
Иво Иванов |
Старши експерт "Устройство на територията" |
|
|
|
Старши специалист "Поддържане на планове" |
Диана Андреева |
|
|
Старши специалист "Кадастър и регулация" |
Сашка Струканска |
Сашка Струканска |
Сашка Струканска |
Старши специалист "Кадастър и регулация" |
|
|
|
Старши специалист "Кадастър и регулация" |
|
|
|
Старши специалист "Устройствено планиране" |
Елена Стоянова |
Елена Стоянова |
Елена Стоянова |
Началник отдел "Инвестиционно проектиране и разрешаване на строителството" |
Надежда Таринска |
Надежда Таринска |
Надежда Таринска |
Старши експерт "Инвестиционно проектиране" |
|
|
|
Главен специалист "Технически архив" |
Валентина Бояджиева |
Валентина Бояджиева |
Валентина Бояджиева |
Старши специалист "Технически секретар и секретар на ОбЕСУТ" |
Росица Цветкова |
Росица Цветкова |
Росица Цветкова |
Старши специалист "Инвестиционно проектиране" |
Елка Златкова-Симеонова |
Елка Златкова-Симеонова |
Елка Златкова-Симеонова |
Старши експерт "Зелена система" |
Андрей Димитров |
Андрей Димитров |
Андрей Димитров |
Старши юрисконсулт |
Марина Цекова-Христова
|
Марина Цекова-Христова |
Марина Цекова-Христова |
Началник отдел "Контрол по строителството" |
Евгения Петрова |
Евгения Петрова |
Евгения Петрова |
Главен експерт "Контрол по строителството" |
Йордан Трайков |
Йордан Трайков |
Йордан Трайков |
Главен експерт "Контрол по строителството" |
Ели Карамфилова |
Ели Карамфилова |
Ели Карамфилова |
Старши експерт "Контрол по строит. и въвежд. в експлоатация" |
Елена Тодорова |
|
|
Старши специалист "Контрол по строителството" |
Райна Спасова |
Райна Спасова |
Райна Спасова |
Старши специалист "Контрол по строителството" |
Антоанета Йорданова |
Антоанета Йорданова |
Антоанета Йорданова |
Старши специалист "Контрол по строителството" |
Теменужка Методиева |
Теменужка Методиева |
Теменужка Методиева |
Старши специалист "Контрол по строителството" |
Юлияна Стоименова |
Юлияна Стоименова |
Юлияна Стоименова |
Началник отдел "Капиталово строителство и екология" |
Илиян Фусков |
Илиян Фусков |
Илиян Фусков |
Главен експерт "Архитектура и строителство" |
Емил Кирилов |
|
Емил Кирилов |
Главен експерт "Архитектура и строителство" |
Румяна Стоянова |
Румяна Стоянова |
Румяна Стоянова |
Главен експерт "Екология" |
Ирина Велкова |
Ирина Велкова |
Ирина Велкова |
Старши експерт "В и К" |
Милена Христова |
Милена Христова |
Милена Христова |
Старши експерт "Пътно строителство" |
Кирил Арнаудов |
Кирил Арнаудов |
Кирил Арнаудов |
Старши експерт "Озеленяване" |
Велизар Иванов |
Велизар Иванов |
Велизар Иванов |
Старши експерт "Електрообзавеждане и електрооборудване" |
|
|
|
Старши специалист "Ценообразуване и ремонтни дейности" |
Димитринка Кръстева |
Димитринка Кръстева |
Димитринка Кръстева |
Старши специалист "Екология" |
Евгения Дедьова |
|
|
Директор на Дирекция "Култура, образование, младежки дейности и спорт" |
Нели Петкова |
Нели Петкова |
Нели Петкова |
Началник отдел "Култура и дух. развитие" |
Димитринка Укалска |
Димитринка Укалска |
Димитринка Укалска |
Старши специалист "Координатор-напр. програми и инф. култ. дейн." |
Емануела Дюлгерска-Миланова |
Емануела Дюлгерска-Миланова |
|
Старши специалист "Координатор-направление ХС, читалища" |
Слава Соколова |
Слава Соколова |
Слава Соколова |
Старши специалист "Координатор-направл. реклама и адм. дейност" |
Ралица Стойчева |
Ралица Стойчева |
Ралица Стойчева |
Старши специалист "Координатор-направл. духовно разв. и раб. с подр." |
Любляна Начева |
|
Любляна Начева |
Старши специалист "Координатор-направл. култ. инст. прогр. на култ. инст." |
|
|
|
Главен експерт "Образование" |
|
|
|
Старши специалист "Организатор ИО" |
Татяна Станкова |
Татяна Станкова |
Татяна Станкова |
Старши експерт "Технолог, консултант по храненето" |
Анастасия Бояджиева |
|
Анастасия Бояджиева |
Старши експерт "Младежки дейности" |
|
|
|
Старши експерт "Спорт" |
Стоян Стоянов |
Стоян Стоянов |
Стоян Стоянов |
Главен експерт "Маркетинг" |
Ива Брусарска |
Ива Брусарска |
Ива Брусарска |
Главен специалист "Лицензиране и категоризиране" |
Стоян Дертлийски |
Стоян Дертлийски |
Стоян Дертлийски |
Старши експерт Туристическа дейност" |
|
|
|
Старши експерт "Публична информация" |
Десислава Петрова |
Десислава Петрова |
Десислава Петрова |
Старши експерт "Туристическа реклама" |
|
|
|
Началник отдел "Планиране и подготовка на проекти" |
Мила Иванова |
Мила Иванова |
Мила Иванова |
Главен експерт "Планиране и подготовка на проекти" |
|
|
|
Главен експерт "Планиране и подготовка на проекти" |
Лила Бояджиева |
|
Лила Бояджиева |
Главен експерт "Планиране и подготовка на проекти" |
Детелина Фускова |
|
Детелина Фускова |
Старши експерт "Подготовка на проекти" |
Елиза Мандалска |
Елиза Мандалска |
Елиза Мандалска |
Старши експерт "Подготовка на проекти" |
Десислава Любенова |
Десислава Любенова |
Десислава Любенова |
Младши експерт "Технически сътрудник и архив" |
|
|
|
Началник отдел "Социални дейности" |
Светослава Макенджиева |
|
|
Старши експерт "Социална политика" |
Ивона Кирилова |
Ивона Кирилова |
Ивона Кирилова |
Старши експерт "Социални дейности" |
Емилия Иванова |
Емилия Иванова |
Емилия Иванова |
Старши експерт "Социални дейности" |
Росица Амзова-Божкова |
Росица Амзова-Божкова |
Росица Амзова-Божкова |
Старши експерт "Социални дейности и програми" |
|
|
|
Главен специалист "Социални дейности" |
Анна Стойнева |
Анна Стойнева |
Анна Стойнева |
Старши специалист "Социални дейности и програми" |
Теменужка Горчовска |
Теменужка Горчовска |
Теменужка Горчовска |
Началник отдел "Здравеопазване и жилищна политика" |
Васил Велинов |
Васил Велинов |
Васил Велинов |
Главен експерт "Жилищна политика" |
Галя Вангелова |
Галя Вангелова |
Галя Вангелова |
Старши експерт "Жилищна политика" |
Радостина Георгиева |
Радостина Георгиева |
Радостина Георгиева |
Старши експерт "Здравеопазване" |
Любка Караджова-Ковачева |
Любка Караджова-Ковачева |
Любка Караджова-Ковачева |
Главен специалист "Жилищна политика" |
Ивета Христова |
|
|
Главен специалист "Общински жилищен фонд" |
Десислава Пилитова |
Десислава Пилитова |
Десислава Пилитова |